WWE

WWE Türkiye

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Paylaş | 

Hspin Pyro Tanıtım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
yoyoJam
Admin

MesajKonu: Hspin Pyro Tanıtım   Paz Nis. 05, 2009 7:46 pm

Görünüm:Birçok değişik rengi var.Bu açıdan yoyo çok cazip gözükebilir..Yukarıdaki bir Kırmızı-Turuncu Pyro.Biraz geniş bir yoyo.Tam boyutunu söylemek mümkün değil ama axıomdan biraz daha büyük diyebilirim.Alevli yerleri yoyo döndüğünde satin finish çekilmiş gibi duruyor.Onun dışında pek bir kötülük göremedim...

Oynayış:Çok rahat bir oynayışı var.Thumb Grindler Çok rahat bir şekilde oluyor.Temizlendiğinde gerçekten ''hayvan'' gibi unresponsive oluyor.Sleep süresiyle ve ağırlığıyla tam bir Expert oyuncu yoyosu.Sonuç olarak Güzel/rahat bir oynayış içermekte...

İçindekiler: Bence Tek eksiği KK(konkave) in olmaması.KK olsaydı denge birazdaha gelişebilirdi ama yine güzel.Herhangi bir hubstack takılmıyor.Ve bir dez avantajıda Fixed Gap.Yani açıklık ayarlanamıyor...

Fiyat:119$

Genel Olarak[Oynayış/İçindekiler/Görünüm] : Görünümü güzel , Oynayışı mükemmel , içindekilerde idare eder durumda.Bence çok iyi bir yoyo , alınası bir yoyo.Herkesin denemesini isterim.Verdiğiniz 119$ kuruşu kuruşuna değiyor
Kullanıcı profilini gör http://yoyoturkey.forummum.com
yoyoJam
Admin

MesajKonu: Geri: Hspin Pyro Tanıtım   Çarş. Nis. 22, 2009 7:29 pm

yakında alıyoom
Kullanıcı profilini gör http://yoyoturkey.forummum.com

Hspin Pyro Tanıtım
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» R11 GTS Ve Flaş 1990 Türkçe Tanıtım Broşürü