WWE

WWE Türkiye

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Paylaş | 

888 tanıtım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
yoyoJam
Admin

MesajKonu: 888 tanıtım   Paz Nis. 05, 2009 7:42 pm

Görünüm: 888'i şöyle tanımlamak gerekir.''Şaheser''.Tam bir tasarım harikası.Böyle birşey olamaz denecek kadar güzel.Birçok rengi var ama hepsi birbiriyle uyumlu renkler , hub. lar yoyonun rengini destekler nitelikte.Tasarım , 888 yazısı muhteşem.Ve birde pürüssüzlüğü var.Bir sitede okumuştum adam ''its very smooth'' diyordu.Bende nasıl o kadar pürüssüz olabilirki dedim.Ama deneyince gerçekten muhteşem olduğunu anladım.Tabi bunlar göreceli kavramlar kimisi beğenmez.Ama birçok kişi beğeniyor.

Oynayış: Çok pürüssüz dedim , normal girindler çok hoş.Ama thumb grind için biraz ufak.Eliniz büyükse hub. lar sıkıştırabiliyor ki bu çok canınızı yakıyor.Ama Hubstacklerin dönüşü çok güzel.Tutuş ve büyüklük olarak çok idealler.İdaellerin üstünde mükemmeller.Sleep süresi gayet iyi yoyonun.Combo tarzı uzun hareketler rahatlıkla oluyor.Oynayışta tek sorun thumb grindler dir sanırım..

Fiyat: Çok değişken fiyatları var.''Version'' gibi şeylerde değişebiliyor.En düşük ve en fazla fiyatları şu şekilde.En düşük 90 Dolar , en Pahalı 140 dolar civarında.Ama yoyo yok satıyor gibi.Şuan Yoyonation da sadece turuncu yoyo beyaz hub. 888 var.Hoş görünüyor..

Genel : herzamanda dediğim gibi ''verdiğiniz para değer'' gibi sözler bunu karşılamaz.Fazlasıyla karşılar diyeyim , yeterli olur sanırım.Yani pişman olmayacağınız bir yoyo.

Kullanıcı profilini gör http://yoyoturkey.forummum.com

888 tanıtım
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» R11 GTS Ve Flaş 1990 Türkçe Tanıtım Broşürü
» Sivas resimleri tanıtım
» Pes 2009 tanıtım videosu